במילים של הלקוחות שלנו

ג’קי אלעזר

רשויות מעבר ואישורים, נפת איילון, חברת חשמל

"המערכת נוחה לשימוש וידידותית. קל ופשוט להקים פניה חדשה. קיימת אפשרות לכתוב הודעות ולתקשר עם משתמשים שונים/נמענים. ניתן בקלות לראות את כל הפניות שנפתחו, הן הממתינות להתייחסות והן הסגורות. התמיכה תמיד זמינה לשאלות ולעזרה. בקיצור , כן ירבו מערכות כאלו."

עמי הרמתי

מתאם חברת חשמל, נ.פ עבודות עפר

"הממשק מצויין. חוסך לי הרבה ריצות וכאבי ראש בהוצאת היתרי חפירה מול הגורמים השונים. חשוב לציין כי בכל שאלה או משהו שלא הסתדר לי תמיד יש מענה ופתרון מיידי. איך לא חשבו על זה מזמן? יש מעקב על כל פנייה. אפשר לראות ולהגיב בהתאם מול הגורמים השונים באם צצה שאלה או בירור. ממליץ בחום. והלוואי וכל הרשויות יעבדו כך."

דנה אליחי פרדיס

מנהלת יחידת תיאום הנדסי ותנועה, עיריית רעננה

"המערכת מאוד קלה לשימוש ולתפעול. כל בקשה /בעיה מקבלת מענה מצידכם במיידי. אנו בקשר בנוגע לבעיות ותמיד אתם עובדים ומוצאים פתרונות. תודה רבה על השירות והאדיבות שלכם/שלך."

שמעון אבקסיס

מתאם תשתיות, קבלן חברת חשמל

"כאחד שלא “מומחה” מחשבים, רוצה לומר שהממשק שלכם ידידותי, נוח ונגיש. להדגיש גם את השירות המסור של כל הצוות. תודה."

שרית בכר

תכנון וסיוע טכני, נפת שפלה, חברת חשמל

"המערכת מאד ידידותית ומאד קל לתפעל אותה בניגוד למערכות אחרות. תשובות מתקבלות מהר מאד, וניתן לצפות בשקיפות על כל הגורמים שנתנו מענה או לא. ובמידה וקיימת תקלה תמיד ניתן מענה על ידך, בטלפון או בווצאפ."

מהנדסת לנה כהן

מנהלת מח’ אחזקה ודרכים, אגף תשתיות, עיריית רמת גן

"אני מוכרחה לציין כי שירות ברמה כזו כמו שקיבלתי ממך נדיר למצוא במחוזותינו. מתחילת התקשרותנו עמך ולאורך כל הדרך עד כה הרגשתי שאני נמצאת בידיים מקצועיות. לאורך כל התהליך לוונו ע”י אדם מקצועי ונגיש אשר בסובלנות רבה הקשיב והטמיע את בקשתנו, קיים וניהל שיחות רבות בשיתוף של כמה עיריות ע”מ להבין, לייעל ולפשט תהליכים, סייע ועזר בכל שאלה או בקשה שלנו. אין ספק כי אישיותך ומקצועיותך יחד, אשר באים לידי ביטוי בתודעת השירות ובכישורי יחסי האנוש הגבוהים, יעמדו לזכותך. בברכת המשך עשייה מבורכת. יישר כוח!"